Vítáme Vás na stránkách Cestovní kanceláře a agentury EXTREM SPORT, s.r.o.  


CK a CA Extrem Sport, s.r.o. se sídlem v Praze působí na trhu od roku 1999. Společnost je dle zákona č. 159/1999 Sb. pojištěna pro případ úpadku u pojišťovny Generali Česká pojišťovna a.s..
Hlavní nabídkou cestovní kanceláře jsou zimní lyžařské a letní pobytové zájezdy do rakouského střediska 
HINTERSTODER. Vzdálenost střediska (pouhých 350km z Prahy) je velkým lákadlem nejen na krátkodobé pobyty pro skupinky či jednotlivce, ale především pro rodiny s dětmi.
V současné době do tohoto alpského střediska zajišťujeme zimní víkendové a týdenní pobyty pro individuální turisty. Naše ubytovací kapacity jsou využívány též ucelenými skupinami nebo školními lyžařskými kurzy.

Ke všem pobytům zajišťujeme kompletní servis - ubytování, stravu (polopenzi nebo plnou penzi), dopravu zahraničními autobusy, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, zajištění zlevněných skupinových, rodinných či školních permanentek .... a další
Samozřejmostí jsou lyžařské pobyty na Vánoční svátky, Silvestr či Velikonoce. Taktéž Vás každým rokem zveme na zahájení lyžařské sezóny.

Pro naše klienty rádi zajistíme ubytování nebo kompletní zájezdy i do jiných alpských středisek v Rakousku, např.:
Zillertal - pokoje, ale i vybavené apartmány
Kitzbühel - apartmány, horské chaty
Nassfeld - apartmány a apartmánové domy

Již několik let však také nabízíme našim klientům středisko Hinterstoder v oblasti Pyhrn-Priel i v letní sezóně ubytování v apartmánech s vlastním vařením nebo v pokojích se snídaní či polopenzí.


Každý klient obdrží v ceně ubytování regionální slevovou kartu - AKTIV CARD, která jim šetří nemalou částku na vstupech (bazény, koupliště, muzea ...), lanovkách, výletech (zdarma regionální autobus, se slevou pak outdoorové aktivity, bobová dráha, lanové centrum, canyoning....)

Tyto a další nabídky pobytových, sportovních a poznávacích zájezdů naleznete se všemi podrobnostmi na našich stránkách v jednotlivých odkazech.

Pevně věříme, že si z následující nabídky vyberete tu správnou dovolenou. Krásné počasí a samé příjemné zážitky Vám přeje kolektiv CK Extrem Sport.

 

kolektiv CK a CA EXTREM SPORT, s.r.o.

Přihlaste se k odběru novinek