Vítáme Vás na stránkách Cestovní kanceláře a agentury EXTREM SPORT, s.r.o.  


CK a CA Extrem Sport, s.r.o. se sídlem v Praze působí na trhu od roku 1999 a specializuje se na rakouské středisko HINTERSTODER. Po celou dobu svého působení na českém trhu nabízíme ubytování se snídaní nebo s polopenzí nejen v letní i zimní sezóně, ale i kompletní autobusové zimní lyžařské zájezdy.

Středisko HINTERSTODER je vzdálené pouhých 350km z Prahy a je velkým lákadlem nejen na krátkodobé pobyty pro skupinky či jednotlivce, ale především pro rodiny s dětmi.
V současné době do tohoto alpského střediska zajišťujeme zimní víkendové a týdenní pobyty pro individuální turisty. Naše ubytovací kapacity jsou využívány též ucelenými skupinami nebo školními lyžařskými kurzy.

K našim pobytům zajišťujeme kompletní servis - ubytování, stravu (polopenzi nebo plnou penzi), cestovní pojištění, zajištění zlevněných skupinových, rodinných či školních permanentek .... a další
Samozřejmostí jsou lyžařské pobyty na Vánoční svátky, Silvestr či Velikonoce. Taktéž Vás každým rokem zveme na zahájení lyžařské sezóny.

Pro naše klienty rádi zajistíme ubytování nebo kompletní zájezdy i do jiných alpských středisek v Rakousku.

Již několik let však také nabízíme našim klientům středisko Hinterstoder v oblasti Pyhrn-Priel i v letní sezóně s ubytování v apartmánech s vlastním vařením nebo v pokojích se snídaní či polopenzí.


V letní sezóně každý klient obdrží v ceně ubytování regionální slevovou kartu - AKTIV CARD, která jim šetří nemalou částku na vstupech (bazény, koupliště, muzea ...), lanovkách, výletech (zdarma regionální autobus, se slevou pak outdoorové aktivity, bobová dráha, lanové centrum, canyoning....)

Tyto a další nabídky pobytových, sportovních či poznávacích pobytů naleznete se všemi podrobnostmi na našich stránkách v jednotlivých odkazech.

Pevně věříme, že si z následující nabídky vyberete tu správnou dovolenou. Krásné počasí a samé příjemné zážitky Vám přeje kolektiv CK Extrem Sport.

 

kolektiv CK a CA EXTREM SPORT, s.r.o.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.