27.09. (st) min. 1 noc Apartmány STODER - LÉTO
Rakousko / Vorderstoder bez stravy 1 915 Kč za pokoj a noc
27.09. (st)
min. 1 noc
Apartmány STODER - LÉTO

Rakousko / Vorderstoder
vlastní
bez stravy
1 915 Kč
za pokoj a noc
27.09. (st), min. 1 noc
vlastní
bez stravy
Apartmány STODER - LÉTO

Rakousko
1 915 Kč za pokoj a noc
Apartmány STODER - LÉTO

Od 1 915 Kč za pokoj a noc


od 27.09.2023 (min. 1 noc)
Rakousko / Vorderstoder / Hinterstoder Vlastní
bez stravy

Penzion Alpenrose

Penzion turistického typu nabízí ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích většinou s palandami a balkonem. Pokoje jsou jednoduše zařízeny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé pokoje mají sprchu a některé sprchu i WC.

V penzionu je prostorná jídelna, která slouží jako společenská místnost. K dispozici zdarma připojení k WiFi a elektronické šipky, za poplatek pak stolní fotbal kulečník. K penzionu náleží prostorná zahrada s houpačkami a trampolínou pro děti. Parkování přímo u penzionu na přilehlém parkovišti.

Ubytování se nachází v klidné části Hinterstoderu, pouhých 1200 m od centra, 100 m od zastávky autobusu. Vynikající výchozí bod pro Vaše výlety.

V ceně ubytování obdrží každý ubytovaný host slevovou Pyhrn-Priel Card (Aktiv Card), která jejímu držiteli nabízí množství atrakcí zdarma (lanovky v regionu, dopravu autobusem v regionu, bazény a  koupaliště, vstupy do muzeí a galerií, soutěsku Vogelgesangklamm .....), nebo slevy na další zážitkové atrakce (tandemový let na paraglidu, lanové centrum, kanyoning, rafting ....)

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.