Nic nenalezeno
Penzion Alpenrose

Penzion turistického typu nabízí ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích většinou s palandami a balkonem. Pokoje jsou jednoduše zařízeny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé pokoje mají sprchu a některé sprchu i WC.

V penzionu je prostorná jídelna, která slouží jako společenská místnost. K dispozici zdarma připojení k WiFi a elektronické šipky, za poplatek pak stolní fotbal kulečník. K penzionu náleží prostorná zahrada s houpačkami a trampolínou pro děti. Parkování přímo u penzionu na přilehlém parkovišti.

Ubytování se nachází v klidné části Hinterstoderu, pouhých 1200 m od centra, 100 m od zastávky autobusu. Vynikající výchozí bod pro Vaše výlety.

V ceně ubytování obdrží každý ubytovaný host slevovou Pyhrn-Priel Card (Aktiv Card), která jejímu držiteli nabízí množství atrakcí zdarma (lanovky v regionu, dopravu autobusem v regionu, bazény a  koupaliště, vstupy do muzeí a galerií, soutěsku Vogelgesangklamm .....), nebo slevy na další zážitkové atrakce (tandemový let na paraglidu, lanové centrum, kanyoning, rafting ....)

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.